Mis on Print Tracker™?

Print Tracker™ on mitteinvasiivne tarkvaralahendus mis arvestab ja loeb koopiamasinate ja printerite printimistöid. Üldjuhul ei ole installeerimiseks vaja IT spetsialisti vahele segamist. Mõõtmisandmed saadetakse turvaliselt läbi tulemüüri kasutades HTTPS protokolli, mis on sarnane tehnoloogiale mida kasutatakse kui veebibrauser suhtleb panga kodulehega. Print tracker™ on proxy-ühilduv ja tekitada turvaprobleeme. Seda kasutavad pangad, haiglad, haridusasutused ja muud asutused ja ettevõtted kus turvanõuded on kõrgendatud.

Print Tracker™ on väga väike programm ja selle mõju võrgu jõudlusele olematu. Programm töötab teenusena, mis on tavaliselt uinuvas režiimis ja ärkab mõned korrad päevas oma ülesande sooritamiseks.

Print  Tracker™

tõmbab alla seadme kirjelduse, IP-aadressi, seerianumbri, asukoha, lehekülgede arvu ja tooneri taseme andmed.  Programmi saab konfigureerida saatma tooneri ja teenusteateid.  Programm toetab kõik standardprintereid kaasa arvatud Canon, HP, Konica Minolta, Kyocera, Lanier, Lexmark, Ricoh, Sharp, Panasonic ja Xerox. Täieliku nimekirja saamiseks võtke palun meiega ühendust.

Miks kasutada programmi Print Tracker™?

• Print Tracker™kogub arvesti näite automaatselt ja saadab need e-kirja manusena Exceli arvutustabeli kujul vastavalt konfigureeritud ajakavale.

• Print Tracker™ paigaldusprogramm on alla 4 MB suurune ja seda saab soovi korral käivitada ka ilma installeerimata lihtsalt USB-mäluseadmelt.

Lae täielik lühiülevaade: What is Print Tracker?

Comments are closed.