Lexmark CX725de

Lexmark

Uue põlvkonna

Lexmark CX725de
printer on täiesti uus kvaliteet

Muljetavaldavalt jõulise sisuga Lexmark CX725 on siiani kõige veatum Lexmarki printer üldse

Täpselt nii võimekas kui tundub

See on Lexmark CX725

Erakordselt puhtad värvid.

550 lehte mahutav paberisöötja.

7 tolline kirgas puutetundlik ekraan.

Esimene leht 5 sekundit ja kiirus kuni 47 lk/min.

Kõige väiksem energiakulu oma klassis.

Ootamatult odav kasutada.

  • Lexmark-CX725dhe
  • Lexmark-CX725dhe-left

Eriti kiire

Esimene leht 5 sekundit. Printimise kiirus 47 lk/ minutis. Skaneerimine 55 lk/ minutis. Konkurentsitult kiireim printer oma klassis.

Suur paberisahtel

Ülisuur paberisahtel 550 lehte, võimalik laiendada kuni 2300 lehte. 100 lehte manuaalsöötja võimaldab ka kuni 1,32 meetrise bänneri printimist.

Nutikas skaneerimine

Automaatne pildi korrigeerimine. Erinevate paberisuuruste skaneerimine ühe korraga. Failide kompresseerimine ja OCR tekstituvastus juba printeri sees teevad CX725 seeriast võimsa skaneerimiskeskuse.

Puhtad värvid

Unison® tooner tagab suurepärased värvid, madala elektrikulu ja uus kassetidisain tooneri parema kättesaadavuse. Suurepärane kvaliteet algusest kuni toonerikasseti lõpuni.

Suurepärane puuteekraan

Ere 17,8 cm värviline puuteekraani mida võib kasutada pea ükskõik millega olgu see pliiats või sõrmeots - kõik toimib nagu möödaminnes.

Odav kasutada

Ülisuured toonerkassetid ja eriti pikaajalised trumlid tagavad niivõrd odavad kasutuskulud, et neid ei peaks võrdlema mitte originaal- vaid analoogkassettidega.

Lexmark

uue põlvkonna eelised

Lexmarki uue seeria välja töötamisel on lähtutud kolmest põhilisest aspektist mis on kliendi seisukohalt otsustava tähtsusega.

 

Hämmastavalt täpsed värvid, mis annavad elu uutele ideedele ja kaubamärkidele.

Reaalselt vajalikud tarkvara rakendused mis ühendavad printimise muude tööprotsessidega.

Tehnoloogia mis hoiab kokku aega, raha ja närvikulu.

 

Erakordsed värvid. Täiesti uus tooneritehnoloogia tagab imeilusa toonide ühtluse. Kombineerides sellise uue toonerikvaliteedi pidevalt töötava tarkvaralise kalibreerimise ja PMS (PANTONE Matching System) värvisüsteemiga tagatakse Sulle tööstuskvaliteediga väljaprint iga kord kui prindid. Fotod on küllusliku ja loomulikud, skeemid ja diagrammid teravad ja sügavad, tekst on päriselt must ja karge ja Sinu ettevõtte logo ei ole kunagi näinud välja parem.

Reaalsed lahendused. Uue seeria töökindla südamiku moodustab tundlik kõrgekvaliteedilise pildiga juhtpaneel mis on küllalt vastupidav, et seda saab kasutada nii kinnaste kui ka pliiatsi vm sellisega ja võimaldab kasutamist rasketes oludes nagu laborid, tööstushooned jms. Tahvelarvutiga sarnanev kasutajaliides on Android süsteemil põhinev ja arusaadav igaühele kes kasutab tänapäevast nutitelefoni või tahvelarvutit. Aga see ei ole kõik. Lexmarki skaneerimistehnoloogia loob silla prinditud ja elektroonilise materjali vahele. Ülikiire skaneerimine, mehaaniline vildakuse kontroll ja 1200 x 600 dpi resolutsioon muudab andmeskaneerimise ja edastamise turvaliseks ja ülitäpseks.

Tehnoloogia mis hoiab kokku. Ülikiire esimese lehekülje väljaprint. Printimiskiirus mis peab vastu ka kõige tihedamale tööpäevale. Kulumaterjalid mis kestavad kümme korda kauem. Paberikastid mis ei vaja mitu korda päevas täitmist. Tooneri vahetus on tehtud nii kergeks, et lapski saab sellega hakkama. Paberi söötmisvead on vähenenud 55%. Ja kui paber peakski kinni jääma siis selle eemaldamine on äärmiselt kerge.


Briljantsed värvid, digitaalselt võimekas ja kuluefektiivne Lexmarki uus seeria annab Sinu kaubamärgile uue elu, ühendab paber- ja elektroonilise arhiveerimise ning lihtsustab mistahes äriprotsessi. Sina saad keskenduda sellele mis on oluline, samal ajal kui Lexmark kõrvaldab kõik ebaefektiivsusest tingitud peavalud Sinu teelt.

 

Avasta Lexmarki võimsus juba täna.

aga ära usu reklaami, proovi järele

Selleks et veenduksid isiklikult reklaamjutu paikapidavuses on vaja ise proovida. Ükski pilt ega tekst ei anna edasi seda mida käega katsuda saab.

Proovimiseks on üks variant tulla meie salongi uue seeriaga tutvuma.

Aga teine ja palju parem variant on proovida uus masin ära töö käigus. Selleks oleme algatanud kampaania "VÕTA PRINTER PROOVIKS".

Kuna me oleme Lexmarki tehnoloogias niivõrd kindlad, siis anname Sulle printeri proovida tervelt nädalaks. Kui ei meeldi tood tagasi. Maksad vaid prinditud lehekülgede eest.

TEKKIS HUVI?

VÕTA PRINTER PROOVIKS.

Võta meiega ühendust ja telli endale prooviprinter tervelt nädalaks. Anname printeri Sulle prooviks. Kui ei meeldi annad tagasi. Maksad vaid prinditud lehekülgede eest.