Täishooldus

ipad

täishooldus

Mis on täishooldusteenus?

Täishooldusteenus tähendab seda, et Sa saad oma vanadele printeritele sisuliselt uue laiendatud garantii. Ma ütlen laiendatud, sest meie teenus ei hõlma mitte ainult kõiki tavalisi garantiijuhtumeid. Meie laiendatud garantii hõlmab ka kuluvaid osi, mis muidu garantii alla ei käi.

kuidas täishooldusteenus töötab?

Esiteks

Sa ostad edaspidi vaid kulumaterjale – kõik muu mida printimiseks vajad, kaasa arvatud korralised hooldused, remondid ja varuosad on arvutatud lehekülje põhiselt kulumaterjali hinna sisse.

see on meie Baaspakett

Teiseks

Vähe sellest, et Sa ei pea enam pöörama tähelepanu printeri korrasolekule on täishooldusteenuse kliendile ette nähtud vahetusprinter. Selline vahetusprinteri on ette nähtud kriitiliste seadmete jaoks. See tähendab, et kui mingil põhjusel Sinu printer läheb rivist välja ja selle remont võtab aega siis vahetame selle lihtsalt välja ja Sinu tööpäev selle all ei kannata. Katkise printeri remondime juba töökojas ja toome tagasi siis kui valmis. Sellise vahetusprinteri eest Sa eraldi midagi maksma ei pea.

see on meie Standardpakett

Kolmandaks

Nagu sellest veel ei piisaks võib täishooldusklient valida paketi mis sisaldab uut järelprinterit. See tähendab põhimõtteliselt seda, et kui Sinu printer mingil hetkel vananeb (kas moraalselt või füüsiliselt) nii palju, et tema kasutamine ei ole enam otstarbekas siis vahetama ta välja sama või uuema mudeli vastu ja ka selle eest Sa eraldi tasuma ei pea.

see on meie Maksipakett

Me utiliseerime Sinu vana printeri ja toome Sulle tuliuue seadme kontorisse siis kui vaja. Ja arvet selle kohta ei esita.

TÄISHOOLDUSTEENUS annab sulle kolm suurt eelist:

1. kindlustunde, et Sinu printerid on alati töökorras

2. teadmise, et kasutad oma ressursse optimaalselt

3. kindla kokku lepitud lehekülje hinna mis võimaldab Sul kuludel hästi silma peal hoida

Kelle jaoks täishooldusteenus mõeldud on?

Täishooldusteenus on mõeldud Sulle kui Sa ei soovi igapäevaselt printeritega tegeleda aga tahaksid siiski, et printerid töötaksid laitmatult ja tõrgeteta, kulutused oleksid kokkulepitud hindadega ning, et printeritega seonduvad probleemid Sinu igapäevatööd ei segaks.

Pakub huvi?

Telli alustav pakkumine.

Alustav pakkumine sisaldab ülevaatlikku printeriauditit ja näitab sulle täpselt ära millised printerid võiksid täishooldust vajada ja millist paketti. Audit on sulle tasuta ja ei kohusta sind millekski.