Sügisel 2017 saabuvad Lexmarki uued A3 printerid

Sügis 2017

Lexmarki parimad A3 printerid ja koopiamasinad

Lexmarki eelis

Midagi suurt on tulemas värviliste A3 printerite ja koopiamasinate klassis. Lexmarki oodatud A3 printerid ja koopiamasinad rahuldavad ka kõige nõudlikema ettevõtluskeskkondade kõrgenenud nõudmised. Kiired, suure võimsusega ja professionaalse värvilahendusega masinad tulevad varsti.

Printerid
Koopiamasinad
enterprise-mobility-260x125

Mobiilsus: see algab lihtsast printeri avastamisest ja printimisest mobiiltelefoniga olgu see siis iOS, Android või Google Cloud seade - lisaks skaneerimine mobiilile ja täielik administreerimise võimalus konfigureerimaks mobiilseid valikuid ja vaikeväärtusi.

enterprise-security-260x125

Turvalisus: Lexmarki laiaulatuslik ja kõike hõlmav turvalisus on sisse ehitatud igasse CX920 ja CX920 seadmesse, et luua mitte ainult turvaline vaid ka suurema tootlikkusega keskkond nende niigi juba kõrge tootlikkusega tööhobuste jaoks.

Paindlikkus: parandage oma kasutajakogemust ja suurendage tootlikkust koos kaasas olevate lahendusrakendustega koos võimalusega kohandada seda valikuliste rakendustega luues neid kasvõi ise.

Ligipääs: integreeritud hääljuhised, standardne kõrvaklappide pesa, kallutatav operatsioonipaneel, ekraanisuurendus - kõik see on osa Lexmarki parimast A3 seeriast optimeerides tootlikkust erinevate võimete ja vajadustega kasutaja jaoks.

Juhitavus: CS920 ja CX920 seeriad on täielikult integreeritavad juba olemasolevasse Lexmark seadmete võrku. Täielik võrgu haldamine, ennetav diagnostika ja kaughaldusprogrammi uuendamine on kätte saadav kohe peale seadme sisse lülitamist.

Integreeritus Lexmarki teenustega: iga CS920 ja CX920 seeria printer on täielikult ühilduv peamiste Lexmarki teenustega alates hallatud printimisteenustest kuni prindijuhtimiseni.

Võta meiega ühendust ja Lexmarki esindaja annab Sulle igakülgset infot ja abi printeri valikul.

Sinu meeskond väärib printimislahendusi mis täidavad ka kõige ambitsioonikamaid nõudmisi printimise, turvalisuse ja kriitiliselt tähtsa teabe haldamisel.

Comments are closed.